Arama Ağı Reklamları

Feb 24, 2017

Ülkemizde Bir Milyondan Fazla İşletmenin Google Adwords Arama Ağı Reklamcılığından Yararlandığını Biliyor Muydunuz?

Evet, ülkemizde bir milyondan fazla reklamveren Google Adwords Arama Ağı reklamlarını kullanıyor; çünkü Arama Ağı reklamları satın alma amacıyla arama yapan kişilerin karşısına çıkar ve reklamverenin daha fazla müşteri, daha fazla iş hacmi ve daha fazla karlılığa ulaşmasını sağlar.

Siz de pazarlama stratejilerinizi belirlerken ölçülebilir çözümler ve yüksek geri dönüşler arıyorsanız, Google Adwords arama ağı reklam seçeneklerini değerlendirmelisiniz.

Google Adwords Arama Ağı Reklamları Nedir?

İnternet kullanıcılarının Google arama ağı içinde yaptıkları aramalar sırasında kullandıkları terimlerle alakalı reklamların, arama sonuçları sayfalarında gösterilmesidir. Arama ağında yayınlanan reklamlar sadece metin reklam formatındadır ve arama sonuçlarının üstünde, yanında ya da altında listelenir.

Google Adwords Arama Ağı Reklamları Nasıl Çalışır?

  • Reklamınızın Google’da görüntülenmesini sağlayacak arama terimlerini sizinle birlikte yapacağımız çalışmalarla belirleriz.
  • Ürün ya da hizmetlerinizi tanıtan reklamlarınızı oluştururuz.
  • Kampanyanızın verimli olması için gerekli günlük bütçeyi belirler ve hedeflenen coğrafi bölge ya da zaman planlaması gibi kampanya ayarlarını yaparız.
  • Reklamlarınızı yayınlarız ve internet kullanıcıları belirlediğimiz arama terimlerini kullanarak arama yaptığında reklamlarınız görüntülenir.
  • Kullanıcılar reklamınıza tıklar ve reklamınıza linklediğimiz reklamınızla alakalı web sayfanıza gider.
  • Aradığı ürün ve hizmet ile alakalı bilgi ile karşılaşır, sizinle iletişime geçer ve yeni müşteriler kazanırsınız.
  • Kampanyanızı yönettiğimiz sürece, Adwords ve Analytics verilerinden yararlanarak kampanyanızın performansını takip eder, kampanyanızı anahtar kelime, reklam grubu ve kampanya düzeyinde optimize ederiz.
  • Kampanyanızı oluşturan unsurları düzenli olarak test eder, kampanyanızdan daha iyi sonuçlar almanızı sağlarız.
  • Ürün ve hizmetlerinizdeki yeniliklere ya da sektörel değişimlere Adwords reklam stratejinizi adapte eder, reklam uygulamalarınızı güncelleriz.
  • İş ortağınız olarak hem uygun fırsatları zamanında yakalamanızı sağlar, hem de gerekli önlemleri alarak olumsuz faktörlerden etkilenmemenizi sağlarız.

 

Bizi Arayın

+90 212 873 70 21

Google Adwords Arama Ağı Reklamları ile Rakiplerinizin Önüne

Geçmek İçin Bizi Arayın!

Arama Ağı Kampanyanızı Başlatmak için Bizi Arayın!

Shares