Sektöründe lider bir endüstriyel marka olan Sanmar için dijital pazarlama

Sanmar Shipyards, dünyada deniz limanı olan tüm ülkeleri hedeflemektedir. Sektör çok niş fakat rekabet bir o kadar şiddetli. Hedef ise tüm dünya.

Sanmar Shipyards’ın kurumsal web sitesi, global ziyaretçi erişimine elverişli olarak tasarlanıp geliştirildi.

Yeni web sitesi en yeni tasarım ve pazarlama teknolojisi trendlerini takip etmekte.

Yeni web site mobil uyumlu olduğu için tüm mobil cihazlarda çok iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamakta.

Sanmar’ın dijital pazarlama stratejisi, Uluslararası SEO ve Uluslararası Google Adwords içermekte.

Klik Samuray siz müşterilerine hizmet verirken kendini sizin yerinize koyar ve karlılığınızı ve bilinirliğinizi arttırmayı hedefler.

Bu hedefe ulaşmakta websitenize doğal yollarla gelen organik trafiği ve her bir ziyaretçinin website içeriğinize olan ilgisini arttırmak büyük önem taşır. Klik Samuray 2013 yılından beri 360 derece dijital pazarlama hizmeti verdiği Sanmar Denizcilik’in website organik trafiğini ve ziyaretçilerin website içeriğine olan ilgisini her yıl bir önceki yıla göre yüksek oranlarda arttırmayı başarmıştır.

2016 – 2017 İlk 8 Ay Artış Oranları

%

Yeni Kullanıcılar

%

Oturum

%

Yeni Oturumlar

%

Sitede Kalma

Sosyal medya yönetim, denetim ve dinleme

Klik Samuray ile tam 4 yıldır çalışıyoruz. Bugüne kadar birçok global dijital kampanyamızı başarı ile yönettiler. 7 farklı ülkede Adwords kapanyaları yaptık, global SEO performansımızı önemli ölçüde arttırarak hedeflediğimiz anahtar kelimelerde bizim için büyük önem taşıyan ülkelerde ilk sıralara yükseldik. Sosyal medya çalışmaları ise bizim hiç planlamadığımız, sektörümüzde etkinliğine açıkçası önceleri kuşkuyla baktığımız bir pazarlama alanıydı. Klik Samuray bu alanda da yaptığı çalışmalar ile etkileyici sonuçlar almamızı sağladı. Tüm bu başarılı çalışmaların sonunda bugün önceden adını dahi bilmediğimiz ülkelerdeki şirketler ile iş bağlantıları kuruyoruz. Bugün Klik Samuray ile geldiğimiz noktada, onları dijital ajansımız olarak değil, stratejik çözüm ortağımız olarak görüyoruz..

Ali Gürün

Projeler Direktörü, Sanmar

İLETİŞİME GEÇİN

Dijital pazarlama ajansınız olmayı çok isteriz. Projelerinize tutku ve dürüstlükle yaklaşacağımıza söz veriyoruz.

İletişim Formu

7 + 6 =

Birlikte Çalışalım

Büyüyen ekibimizle yeni projeler için hazırız.Sizin proje veya ihiyaçlarınızı tartışmak isteriz.