%

Müşteriyi tutma oranı

Ekip dijital deneyimi

Yıllık patlamış mısır tüketimi

AJANS

İstanbul’da bir dijital ajans olan Klik Samuray, markaların yerel ve global olarak büyümesine yardımcı olur. Klik Samuray 2012’de dijital pazarlamada 60 yılı aşkın deneyime sahip uzmanlardan oluşan güçlü bir ekiple faalliyetlerine başladı. Kurulduğu günden bugüne, yenilikçi yaklaşımları ve güncel stratejileri, müşterilerinin rekabet avantajı kazanmalarını sağlamakta. Müşterilerimiz sağlıktan saniyeye, güzellikten, otomotive geniş bir sektör yelpazesine sahiptir.

Yaratıcı ve yenilikçi çözümlerle müşterilerine hizmet veren bir dijital ajansız

Dijital kanallarda yerel ve global markalar için yaratıcı ve yenilikçi dijital pazarlama çözümleri üretiyoruz. Dijital pazarlama çözümlerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre belirlenir.

Dijital teknoloji ile etkili online pazarlama stratejilerini bir araya getiriyoruz

Dijital stratejileri planlıyor ve projeleri sonuç odaklı bir yaklaşımla yürütürüz. Dijital pazarlama stratejilerimiz hedeflenen trafik ve müşteri katılımını arttırmaya odaklanmaktadır.

Dijital pazarlamanın birçok alanında hizmetler sunuyoruz.

Yerel ve uluslararası dijital pazarlama, web tasarımı ve geliştirme, mobil pazarlama stratejisi, arama motoru optimizasyonu (SEO), arama motoru pazarlamacılığı (SEM), sosyal medya yönetimi, dijital PR ve online itibar yönetimi.

Markanızın hikayesini yaratır, hayata geçiririz.

Bizler meraklı zihinler, tasarımcılar, illüstratörler, okuyucular, yazarlar ve yaratıcılarız. Tasarım bağımlılarından stratejistlere kadar geniş bir yelpazede üreticiler ve teknologlarız. Hikayeleri yaratmak için yeni fikirler ve bu hikayeleri anlatmanın yeni yollarını arıyoruz.

İLETİŞİME GEÇİN

Dijital pazarlama ajansınız olmayı çok isteriz. Projelerinize tutku ve dürüstlükle yaklaşacağımıza söz veriyoruz.

İletişim Formu

2 + 2 =

Birlikte Çalışalım

Büyüyen ekibimizle yeni projeler için hazırız.Sizin proje veya ihiyaçlarınızı tartışmak isteriz.