Yararlandığımız Dijital Pazarlama Stratejileri

Mobil Dijital Pazarlama

Mobil pazarlama markalara hedef kitlelere ulaşmada ve karlılıkları arttırmada önemli fırsatlar sunar. İyi tasarlanmış bir mobil pazarlama stratejisiyle, hedef kitlenize hareket halindeyken ve sizi ilgilendiren lokasyona ait bir arama yaptığında kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yerel ve Global Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Başarılı bir SEO stratejisi olmadan, web siteniz arama motorlarında yeterli görünürlüğe ulaşamaz. Müşterilerimizin web sitelerini arama motorları için optimize ederek, arama motoru sıralamalarını arttırıyoruz.

Website Tasarım ve Geliştirme

Web tasarımı estetik açıdan son derece önemlidir. Bununla birlikte, SEO’dan dönüşüm oranlarınız ve reklam çalışmalarınızın performansı dahil olmak üzere tüm dijital pazarlama stratejisinizin başarısında webtasarımın büyük etkisi vardır.

Sosyal Medya Pazarlaması

Sosyal medyayı çok seviyoruz, çünkü sosyal medya canlı, çekici, etkili ve eğlenceli. Sosyal medyada sesiniz ve görüntünüz olmak istiyoruz. Müşterilerimizin sosyal medya görselini her paylaştığımızda bir öncekinden daha fazla keyif alıyoruz.

Google AdWords Kampanyaları: Arama, Görüntülü Reklam Ağı, Alışveriş, Video ve Universal uygulama kampanyaları

Yerel ve uluslararası Google AdWords kampanyalarınızı kurup yönetiyoruz. Kampanya performanslarını sürekli olarak izliyor, mümkün olan en yüksek dönüşümleri elde etmenizi sağlamak için optimize ediyoruz.

İçerik Pazarlaması

Klik Samuray’ı kurduğumuzdan beri müşterilerimize içerik pazarlama stratejilerinin faydaları hakkında bilgi veriyoruz. Birçok dijital ajans henüz bu stratejinin öneminden haberdar bile değilken bu stratejiden yararlanmaya başladık. Artık içerik pazarlama stratejisi her yerde.

Dijital PR

Dijital PR stratejisi geleneksel PR çalışmasını içerik pazarlaması, sosyal medya ve SEM stratejileri ile birleştirmemizi sağlar. Bu strateji ile markalar online hedef kitleyle doğrudan konuşabilir ve statik haberlerini güçlü dialoglar haline getirebilir.

ANALİZ

Web sitenizi, markanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi, hedeflerinize dayalı olarak mevcut konumunuzu belirlemek için inceliyoruz.

STRATEJİ

Web sitenizin ihtiyaçlarını belirliyoruz ve dijital pazarlama mesajınızın kime, ne zaman, nerede ve nasıl sunulması gerektiğine karar veriyoruz.

UYGULAMA

Dijital stratejinizi hayata geçiriyor, gelişmiş web analitiği araçları ile online kampanyalarınızı izliyoruz.

KONTROL

Dijital pazarlama kampanyanızın sonuçlarını değerlendirip, performans ve yatırım getirisini artırmak için gerekli optimizasyonlarla yeniden tasarlıyoruz.

İLETİŞİME GEÇİN

Dijital pazarlama ajansınız olmayı çok isteriz. Projelerinize tutku ve dürüstlükle yaklaşacağımıza söz veriyoruz.

7 + 12 =

Birlikte Çalışalım

Büyüyen ekibimizle yeni projeler için hazırız.Sizin proje veya ihiyaçlarınızı tartışmak isteriz.