WordPress Sadece Blog Siteleri İçin Değil midir?

Apr 19, 2018


Açık kaynak kodlu, gelişmiş bir yazılım paketi olan WordPress’i, wordpress.com sitesiyle karıştıyor olabilirsiniz. WordPress, son derece yetenekli ve eksiksiz bir yazılım sistemi iken, diğeri Blogger gibi kişisisel blog hizmeti veren bir servis sağlayıcıdır.

WordPress 2001 yılında bir kişisel yayın sistemi olarak hayatına başlamış olsa da, 2008 yılından itibaren tam fonksiyonlu bir içerik yönetim sistemi haline gelmiştir. Yazılım sizin kendi sunucunuza kurulur ve yaratılan websitesi tamamen size aittir. Sitenizle ilgili her şey, sizin yaratıcılığınıza göre şekillendirilebilir.

WordPress altyapı olarak da tamamen güvenilir ve güçlü, kendini kanıtlamış iki altyapıyı kullanır: PHP ve SQL. Böylece, bir sitede size lazım olabilecek her şeyi yapmak mümkün hale gelir. Ayrıca WordPress’in sınırlarını zorlamak isterseniz, 40,000’in üzerinde eklenti ile onu daha da güçlü hale getirebilirsiniz.

Binlerce mevcut görünümü size sağlayan temalara bile birebir bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Sitenizin içeriğinin yanında, görünümü de en ince ayrıntısına kadar özelleştirilebilir.

Kısacası, WordPress sadece blog siteleri için değil, her türlü kurumsal, profesyonel veya e-ticaret sitesi için güvenle kullanılabilecek bir çözümdür. İşin daha da özü, WordPress ile Amerika’yı yeniden keşfetmeye gerek kalmadan, hızlı, yaratıcı ve güvenli çözümler üretebilirsiniz.

Bizi Arayın

+90 212 873 70 21

Sorularınız ya da randevu için 0212 873 70 21 nolu telefonumuzdan arayabilir ya da iletişim sayfamızdaki formu doldurarak email gönderebilirsiniz. En kısa zamanda görüşmek dileği ile.

Shares