Hayalinizdeki sosyal etkiyi yaratın.
Markanızın Hikayesini Anlatacak Bir Sosyal Medya Ajansı mı Arıyorsunuz?
Hedef kitleniz ile ayrıcalıklı bir iletişim kurmanızı sağlıyor, kurduğunuz iletişimin kalıcı olması için çalışıyoruz. Sıradan işlerle bunların başarılamayacağını biliyor, markanızın sesini en etkili şekilde duyuruyoruz.

Biz Sizi Arayalım

Neden Bizimle Çalışmalısınız?
Sosyal Medya Yönetimi Hizmetlerinde %100 Müşteri Memnuniyetine Sahibiz.
2000 yılından beri internet pazarlamacılığı alanında çalışan, hem yurtiçi hem de yurtdışında ajans deneyimleri olan ekibimiz müşteri memnuniyetine odaklı, yenilikçi ve yaratıcı çözümlerle hizmet vermektedir.
Sizi dinliyor, beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı anlıyoruz.
Sosyal medya stratejileri ve yönetimi hakkında bilgi sahibi olmayabilirsiniz. Bize sadece markanızı anlatmanız yeterli. Biz sizi dinliyor, ihtiyacınızı anlıyoruz.
Etkili iletişim için yapmamız gerekenleri biliyoruz.
15 yılı aşkın tecrübemiz ile markanızın etkili iletişimini oluşturuyoruz. Sektörünüzü ve rakiplerinizi inceleyip, farklılığınızı öne çıkaracak çözümleri hayata geçiriyoruz.
Karlılığınızı ve itibarınızı önemsiyoruz.
Sadece hesaplarınızı yönetmiyoruz. Yurtiçinde ve dışında aldığımız eğitimlerimiz ve önemli tecrübelerimiz sayesinde, sosyal medya hesaplarınızı yönetirken, karlılığınızı ve itibarınızı da gözetiyoruz.
Biz Kimiz
Klik Samuray Dijital Pazarlama Ajansı
Ofisi İstanbul’da olan ajansımız Klik Samuray, markaların yerel ve global pazarlama hedeflerine ulaşmasına yardım eder. Temeli Houston, Teksas’ta 2008 yılında atılan Klik Samuray, 2012 yılında İstanbul’da faaliyetlerine başladı. Dijital pazarlama toplam tecrübesi 60 yılı aşan uzman ekibimiz, yenilikçi yaklaşımımız ve güncel stratejileri günü gününe takip etme prensibimizle, sizlerin dijital pazarlamanın tüm faydalarından yararlanmanızı sağlıyoruz. Sağlıktan, sanayiye, otomotivden eğitime birçok sektöre hizmet veriyor, müşterilerimizin çözüm ortağı olarak çalışıyoruz.
Sosyal Medya Pazarlama Sürecimiz
Sunduğumuz kaliteli içerik ve doğru iletişimimiz sonucunda takipçileriniz, markanızın gerçek ve samimi elçileri haline gelir.
1. Sosyal Medya Analiz & Audit
İlk kez sosyal medya çalışması yapıyorsanız sektörünüzü, rakiplerinizi ve daha birçok veriyi analiz ederiz. Daha önce sosyal medya çalışması yaptıysanız, hesaplarınızı inceler, hedef kitlenize uyan bir takipçi topluluğu inşa edip etmediğinizi inceleriz.
2. Stratejinin Belirlenmesi
Analizler sonucunda edindiğimiz bilgilerle, hangi sosyal ağların markanız için en uygun olduğunu belirleriz. Örneğin, marka bilinirliğini geliştirmek için Instagram, dönüşümleri arttırmak için ise Facebook kampanyaları kullanmak gerektiğine karar verebiliriz.
3. İçerik Oluşturma
Etkili bir içerik takvimi oluşturmak için doğru format, konular, görsel tasarım, ton, frekans ve zamanı belirleriz. İçerik oluştururken websitenizi de inceler, SEO verilerini de değerlendiririz.
4. Sosyal Medya Reklamları
Sosyal medya reklamları le kullanıcıların demografik bilgilerine, ilgi alanlarına ve diğer kişisel özelliklerine dayanarak reklamlarınızı yayınlar; nitelikli trafik, marka bilinirliği veya dönüşümler gibi hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluruz.
5. Test ve Değerlendirme
En fazla etkileşim ve dönüşüm sağlayan kitleleri, zamanlamaları, tasarımları ve içerikleri belirlemek için A/B testleri yapar, başarılı olanları tekrarlarız.
Referanslarımızdan…

Klik Samuray ile bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz ortak çalışmalarımız kliniğimin başarısına önemli katkılar sağladı. Profesyonel yaklaşımları, kadrolarındaki kişilerin konularında uzman kişiler olması ve kendilerini sürekli olarak yenilemeleri dijital ajans seçimimi doğru yaptığımı gösteriyor. Klik Samuray ile uzun süredir yoluma devam etmemdeki önemli faktörler arasında ise dünya standartlarında hizmet kaliteleri, hızlı çözüm üretebilme yetenekleri, yapıcı yaklaşımları ve kolaylıkla ulaşılabilir olmaları yer alıyor. Teşekkürler Klik Samuray..

ebrunal-1

Dr. Ebru Ünal

Klik Samuray ile tam 4 yıldır çalışıyoruz. Bugüne kadar birçok global dijital kampanyamızı başarı ile yönettiler. 7 farklı ülkede Adwords kampanyaları yaptık, global SEO performansımızı önemli ölçüde arttırarak hedeflediğimiz anahtar kelimelerde bizim için büyük önem taşıyan ülkelerde ilk sıralara yükseldik. Sosyal medya çalışmaları ise bizim hiç planlamadığımız, sektörümüzde etkinliğine açıkçası önceleri kuşkuyla baktığımız bir pazarlama alanıydı. Klik Samuray bu alanda da yaptığı çalışmalar ile etkileyici sonuçlar almamızı sağladı. Tüm bu başarılı çalışmaların sonunda bugün önceden adını dahi bilmediğimiz ülkelerdeki şirketler ile iş bağlantıları kuruyoruz. Bugün Klik Samuray ile geldiğimiz noktada, onları dijital ajansımız olarak değil, stratejik çözüm ortağımız olarak görüyoruz..

sanmar_logo-normal-3

Ali Gürün – Sanmar Shipyards Projeler Direktörü

Biz Sizi Arayalım